Opis szczegółowy
Wykwintna pasta dla koneserów dobrego smaku. Wyjątkowa kompozycja najwyższej jakości kawioru z dorsza i subtelnej w smaku wątróbki z dorsza, tworzy aksamitną pastę o bogatym, szlachetnym aromacie. Pasta King Oscar to wyrafinowane połączenie, które idealnie sprawdzi się jako elegancka przystawka lub wyrafinowany dodatek do kanapek.
Parametry produktu
| Składniki | Kawior z dorsza (34%), wątróbka z dorsza (patrz kodowanie na boku opakowania: w - dzikiego, f - hodowlanego) (24%), woda, olej rzepakowy, suszona żurawina (5%), koncentrat pomidorowy, cukier, sól, białko sojowe, substancja zagęszczająca (guma guar, mączka chleba świętojańskiego), skrobia kukurydziana. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Norwegia |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: thai union poland sp. z o.o. ulica i numer: strzebielinko 22 kod pocztowy i miasto: 84-250 gniewino pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 320 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1825 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 309 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1282 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwasy Omega 3 | 4,8 g/100 ml |