Kinder Bueno Eggs 80g Hazelnuts Easter X21
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chrupiący wafelek (5%) pokryty mleczną czekoladą z kremowym mleczno-orzechowym nadzieniem (42%).
Parametry produktu
| Zawartość netto | 80 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Czekolada mleczna 52,5% (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), cukier, olej palmowy, orzechy laskowe (8%), mleko odtłuszczone w proszku (6,5%), mleko pełne w proszku (4,5%), mąka pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (soja); substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), wanilina, sól. składniki mleka: 22% |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1512 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 575 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2397 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36,7 g |
| Cukry | 47,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 51,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |