Kimchi spicy rzodkiew polska 900 g old friends
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 900 g |
| Składniki | Rzodkiew biała, czosnek, imbir, sos sojowy (soja, mąka pszenna, sól), papryka czerwona słodka, papryka ostra gochugaru, cukier, sól, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu (siarczyny) |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 900 g |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | Tak |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,95 kg |
| Technika utrwalenia | kiszenie |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Producent: | fabryka 111 sp z o.o. ulica i numer: nadmeńska 9 kod pocztowy i miasto: 05-230 kobyłka pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 432 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Data ostatniej zmiany danych produktowych | 2023-11-09 |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 72 dni (dzień) |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | 1 |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Szt. |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowe do spożycia |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowe do spożycia |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 93 kJ |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 1,81 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,05 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,22 g |
| Cukry | 1,29 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,77 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 100 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |