Kimchi białe BIO 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Kimchi białe
Warunki przechowywania
warunki chłodnicze od +4 do +8 stopni C
Składniki
kapusta biała,kalarepa, marchew, seler, cebula czerwona, papryka, pieprz czerwony, chili, pietruszka, czosnek, sól kłodawska kamienna niejodowana
Alergeny
SELER
Możliwe alergeny
SELER
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 144.3kJ/34kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.06 g |
| Węglowodany | 6.8 g |
| Cukry | 1.7 g |
| Białko | 1.3 g |
| Sól | 2.1 g |