Opis szczegółowy
KIMCHI CLASSIC MILD POLSKA 300G OLD FRIENDS
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kapusta pekińska, biała rzodkiew, marchew, czosnek, imbir, papryka słodka 0,71%, papryka gochugaru 0,29%, sos rybny (ekstrakt z ryb z gatunku sardelowatych (66%), sól, cukier), cukier, sól, konserwant e223 (siarczyny) |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Technika utrwalenia | kiszenie |
| Produkt naturalny | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fabryka 111 sp z o.o. ulica i numer: leśna 10 kod pocztowy i miasto: 05-230 kobyłka pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 72 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 25 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 103 kJ |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość błonnika | 1,8 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E223 Disiarczan sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |