Kieliszek 336 ml Ambition Rillet
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Elegancki kieliszek do wina.
Dodaj odrobinę klasy do każdej okazji dzięki kieliszkowi do czerwonego wina. Transparentne szkło pięknie podkreśla kolor wina, a smukła forma wprowadza elegancję do każdego nakrycia stołu. To doskonały wybór na codzienne chwile relaksu, romantyczną kolację czy spotkanie z przyjaciółmi.
Elegancja, która pasuje do każdej aranżacji
Dzięki minimalistycznemu designowi kieliszek idealnie komponuje się z różnymi stylami zastawy stołowej. Większa pojemność sprawia, że doskonale podkreśla smak i aromat czerwonych oraz białych win. Lekka konstrukcja zapewnia wygodne użytkowanie, a ponadczasowy wygląd czyni go nieodłącznym elementem każdej wyjątkowej chwili.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 336 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 7,8 x 14 x 7,8 cm |
| Zawartość zestawu | Kieliszek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |