Kiełbaski białe 100% mięsa bez konserwantów 200g Dolina Dobra X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nasza wieprzowina pochodzi wyłącznie z chowu bez antybiotyków, pasze którymi karmimy nasze zwierzęta są pozbawione GMO a całość procesu jest neutralna pod względem emisji CO2. Dzięki zamknięciu łańcucha produkcyjnego i dbaniu o jego każdy etap na koniec dnia uzyskujemy bardzo dobrą i powtarzalną jakość. Twój wybór ma znaczenie!
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe ( 100 g produktu otrzymano z 100 g mięsa wieprzowego ), sól, przyprawy, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Goodvalley Sp. z o.o. Ulica i numer: Młyńska 43B Kod pocztowy i miasto: 77-320 Przechlewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1021 kJ |
| Wielkość porcji | 41,6 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|