Kiełbaski bekonowo-serowe 200 g olewnik
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Wieprzowina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe 77%, ser gouda 7,7% (mleko, sól, kultury bakterii, barwnik: e 160b(ii)) , skrobia ziemniaczana, sól, stabilizatory: e451, e407; białko wieprzowe (kolagenowe), przeciwutleniacz e301, ekstrakty przypraw, przyprawy, aromaty , czosnek, błonnik ziemniaczany, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), substancja konserwująca - e250. osłonka jadalna – kolagenowa wołowa. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Producent: | olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 261 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 935 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |