Kiełbasa myśliwska z szynki 150 g Madej Wróbel X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
To aromatyczna, ciemna kiełbasa z piękną pomarszczoną fakturą i silnym wędzeniem skórki. Ze względu na swoją suchość znakomicie sprawdza się w podróżach. To kiełbasa o bardzo wysokiej jakości, gdyż w całości przygotowywana jest z mięsa z szynki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione surowe |
| Składniki | mięso wieprzowe z szynki (100 g kiełbasy wyprodukowano ze 156 g mięsa wieprzowego z szynki), tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, glukoza, cukry, przeciwutleniacze: E301, E330, E316; stabilizator: E327; maltodekstryna, aromat dymu wędzarniczego, barwnik: E120; substancja konserwująca: E250; osłonka jadalna: jelito wieprzowe. Produkt może zawierać: zboża zawierające: gluten, gorczycę, seler, soję, mleko (łącznie z laktozą). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Madej Wróbel Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Magazynowa 45 Kod pocztowy i miasto: 41-700 Ruda Śląska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 425 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1762 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |