Kiełbasa krakowska z kurczaka 400 g morliny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione podsuszane |
| Składniki | Mięso z kurczaka (100 g gotowego produktu otrzymano ze 120 g mięsa), sól, stabilizator: trifosfosforany; regulatory kwasowości: octan potasu, mleczan potasu; glukoza, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; przyprawy, ekstrakty przypraw, substancja konserwująca: azotyn sodu. może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę, jęczmień), mleko łącznie z laktozą, soję, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Producent: | Animex Foods sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w StarachowicachUlica i numer: Krańcowa 4Kod pocztowy i miasto: 27-200 Starachowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 160 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 669 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |