Kiełbasa jałowcowa z szynki 180 g Olewnik X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona. Batony w jelitach wieprzowych Ø 33-35. Długość wianka około 20 cm. Gramatura 180 g. Powierzchnia równomiernie pomarszczona. Na przekroju widoczne przyprawy (jałowiec, pieprz czarny). Konsystencja krucha z możliwymi prześwitami przypraw pod osłonką. Batony o barwie ciemno brązowej. Barwa mięsa na przekroju różowoczerwona do ciemnoczerwonej, tłuszczu od białej do kremowej. Smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, wędzonego, parzonego i suszonego, wyczuwalne przyprawy, umiarkowanie słona.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 130 g mięsa wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe z szynki, sól, przyprawy (w tym jałowiec 0,4%), cukier, aromaty , aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca – azotyn sodu. osłonka jadalna – jelito wieprzowe. pakowano w atmosferze ochronnej może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję, zboża zawierające gluten |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: OLEWNIK Sp. z o.o. Ulica i numer: Świerczynek 10A Kod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1341 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|