Kiełbasa jałowcowa z szynki 150 g Madej Wróbel X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Swoją nazwę zawdzięcza oczywiście owocom jałowca, którymi jest przyprawiona. To właśnie dzięki nim zyskuje bogaty smak i aromat wędzenia, ceniony nie tylko przez koneserów. Plasterki tej kiełbasy nadają charakterystyczny smak kanapkom, przekąskom oraz doskonale zaprezentują się na paterze.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione suszone |
| Składniki | mięso wieprzowe z szynki (100 g kiełbasy wyprodukowano ze 156 g mięsa wieprzowego z szynki), tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy (w tym jałowiec 0,2%), stabilizator: E262; ocet spirytusowy, glukoza, białko wieprzowe, dekstroza, maltodekstryna, aromat dymu wędzarniczego, barwnik: E120; substancja konserwująca: E250; osłonka jadalna: jelito wieprzowe. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, gorczycę, seler, soję, mleko (łącznie z laktozą). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Niemcy, Holandia, Dania, Hiszpania, Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Madej Wróbel Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Magazynowa 45 Kod pocztowy i miasto: 41-700 Ruda Śląska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1621 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |