Kiełbasa Zielińskiego 230 g Zielińscy X14
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Pieczone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: ze 143g mięsa wieprzowego otrzymano 100 g produktu, sól, przyprawy, wzmacniacz smaku e621, glukoza, ekstrakty przypraw, aromat, substancja konserwująca e250. osłonka: jelita wieprzowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakład przetwórstwa mięsnego wojciech zieliński i s-ka sp. j. ulica i numer: żwirowa 2b kod pocztowy i miasto: 82-500 kwidzyn pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |