Opis szczegółowy
kiełbasa wieprzowa, wędzona, parzona, w osłonce . Smak podkreślony przyprawami wyróżni ją na każdym stole.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe - 98,5% , woda, sól, skrobia ziemniaczana, białko sojowe, błonnik pszenny bezglutenowy, stabilizator e451, substancja zagęszczająca e407a, białko wieprzowe, przeciwutleniacz e316, przyprawy i ich ekstrakty (zawierają gorczycę), wzmacniacz smaku e621, cukier, ocet, aromaty (zawierają soję), syrop glukozowy, hydrolizowane białko drożdży, ekstrakt drożdży, aromat dymu wędzarniczego, laktoza (z mleka), substancja konserwująca e250. osłonka jadalna - jelito wieprzowe. może zawierać: gluten, jaja, seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,1 - 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady mięsne pekpol ostrołęka s.a. ulica i numer: przemysłowa 31 kod pocztowy i miasto: 07-410 ławy, ostrołęka pl |
| Krótki opis marketingowy | kiełbasa wieprzowa, wędzona, parzona, w osłonce . smak podkreślony przyprawami wyróżni ją na każdym stole. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 540 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 280 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1162 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E451 Trifosforany, E407a Przetworzone wodorosty morskie z g. Euchema, E316 Izoaskorbinian sodu, E621 Glutaminian monosodowy, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Substancja zagęszczająca, Przeciwutleniacz, Wzmacniacz smaku, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |