Keto granola z malinami BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Seria Granola oparta jest tylko i wyłącznie o ekologiczne bezglutenowe składniki zlepione ekologicznym syropem kokosowym w temp. RAW (poniżej 42 st. C) po to, aby zachować jak najwyższą wartość odżywczą składników. Nasze produkty wzbogaciliśmy o bogate w witaminy oraz minerały superfoods dzięki czemu poza świetnym smakiem, są one zdrową alternatywą dla chipsów, churpek i innych niezdrowych przekąsek.
Warunki przechowywania
W szczelnie zamkniętym opakowaniu po kazdym użyciu. W suchym. ciemnym i chłodnym miejscu
Składniki
bio chipsy kokosowe nat, bio ziarna słonecznika, bio chia, bio pestki dyni, bio siemię lniane brązowe, bio orzechy laskowe,bio erytrytol, bio malina liofilizowana 3%
Alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2130/510 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.2 g |
| Węglowodany | 13.5 g |
| Cukry | 2.8 g |
| Błonnik | 16.2 g |
| Białko | 14.5 g |
| Sól | 0.03 g |