Kefir kozi grecki BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +1 do +8 st. C.
Składniki
MLEKO kozie pełne pasteryzowane BIO, pasteryzowana śmietanka z MLEKA koziego BIO, żywe kultury bakterii kefirowych.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 473 kJ/ 114 kcal |
| Tłuszcz | 8.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.3 g |
| Węglowodany | 4.5 g |
| Cukry | 3.1 g |
| Białko | 4.4 g |
| Sól | 0.1 g |