Kefir kozi BIO 420 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Kefir kozi bio w dużym, rodzinnym słoiku.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +1 do +8 st. C.
Składniki
pasteryzowane MLEKO kozie BIO, żywe kultury bakterii kefirowych.
Informacje o produkcie
Marka: CANTERO DE LETUR
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 0,66 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 302/72 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.6 g |
| Węglowodany | 4.3 g |
| Cukry | 2.9 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 0.13 g |