Kefir Robico 1,5% 400 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kefir to orzeźwiający napój fermentowany, którego produkcja jest w 100% inspirowana sposobem wytwarzania. Dzięki zastosowanej metodzie termostatowej podczas produkcji, proces fermentacji i dojrzewania kefiru zachodzi osobno w każdej butelce, nie w ogólnym zbiorniku. W wyniku tego dwutlenek węgla jest zatrzymywany podczas procesu fermentacji. Czysty skład - mleko , żywe kultury kefirowe. Nie zwiera mleka w proszku.
Ten smak Robicolosalną różnicę
Kefir Robico
Jest wytwarzany zgodnie z recepturą. Proces jego dojrzewania i fermentacji zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kefir |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, żywy kultury bakterii i drożdży kefirowych. |
| Zawartość tłuszczu | 1,5 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Pojemność | 400 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fzzpm w polsce zuh robico ulica i numer: hoża 66/68 kod pocztowy i miasto: 00-682 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed spożyciem. |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 43,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 180,0 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|