Opis szczegółowy
Rozdrobnione mięso z podudzia równomiernie wymieszane z
przyprawami i dozwolonymi dodatkami, uformowane w formie
kebebków.
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Indyk |
| Rodzaj elementu | Mięso mielone |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Składniki | Mięso z podudzia z indyka 92%, woda, sól, przyprawy, cebula suszona, cukier, suszony czosnek, zioła, aromaty, błonnik grochowy, regulatory kwasowości: octany sodu; ekstrakty przypraw |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | -1 - 2 °C |
| Stopień rozdrobnienia | Cięte |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 92 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 581 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |