'Kazbek Peak White Semisweet Wino gronowe białe półsłodkie 0,75 L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Półsłodkie wino powstałe z winogron szczepu Rkatsiteli dojrzewających w słynącym z winiarstwa regionie doliny Alazani. Cechuje się niezwykle harmonijnym i świeżym smakiem ubranym jasnozłotą szatę. W bukiecie najbardziej wyczuwalne są aromaty kwiatowo-owocowe. Na podniebieniu długo wyczuwalna przyjemna słodycz. Rkatsiteli to jedna z najstarszych znanych odmian winorośli na świecie; jej nasiona odnaleziono w naczyniach sprzed niemal 5 tysięcy lat p.n.e.. Nazwa tego białego szczepu pochodzi od delikatnie zabarwionych na czerwono młodych pędów latorośli winnej; "rka" oznacza po gruzińsku "winny pęd", natomiast "citeli" to "czerwony".
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Rkaciteli |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Region pochodzenia | Kachetti |
| Temperatura serwowania | 17 - 19 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |