'Kazbek Peak Semi Dry Red Pirosmani 0,75 L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Półwytrawne wino o gruzińskim rodowodzie. Powstało z klasycznego szczepy Saperavi, typowego dla gruzińskiego winiarstwa. Charakteryzują je wyraźne akcenty kwiatowo-owocowe w sukni w kolorze ciemnego granatu. Harmonijny smak z delikatną wytrawnością i przyjemnym posmakiem. Wino wyraziste i pełne gruzińskiego temperamentu. Saperavi jest autochtonicznym szczepem z rejonu Kaukazu, którego nazwa jest dobrze znana i rozpoznawalna przez miłośników wina na całym świecie. Saperavi oznacza w języku gruzińskim "barwnik", od "sapere" czyli "ciemny". Odznacza się on szczególnie dużą zawartością czerwonego barwnika w owocach, co nadaje winu przepięknej barwy.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Saperavi |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Dziczyzna, Ryby z grilla |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Region pochodzenia | Kachetti |
| Temperatura serwowania | 19 - 21 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |