Kawior z łososia premium 50 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Kawior od zawsze był synonimem luksusu i jest nim po dziś dzień. Jeżeli chcesz wyjątkowo udekorować potrawę dla gości lub samemu rozkoszować się smakiem tych delikatnych kuleczek, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Ogromnym atutem kawiorów AAKERMAN jest wysoka zawartość kwasów Omega-3, korzystnie wpływających na nasze zdrowie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 2 do 8*C.
Składniki
96,5% ikra łososia pacyficznego keta (Oncorhynchus keta)*, sól. Złowione w Północno-Wschodnim Pacyfiku (FAO 67).
Alergeny
RYBY
Informacje o produkcie
Marka: AAKERMAN
Kraj pochodzenia: SE
Masa brutto: 0,125 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1000kj/239kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.5 g |
| Węglowodany | 0.5 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 30 g |
| Sól | 3.5 g |