Kawałki łososia w oliwie z oliwek extra virgin BIO 125 g / 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
"Bio kawałki łososia bez skóry ułożone naprzemiennie lub w formie kawałków ułożonych na płasko, zalewane
oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia. Kości w procesie usunięte. Istnieje możliwość pozostawienia w produkcie pojedynczych kości. Produkt gotowy do spożycia po otwarciu, przeznaczony dla wszystkich grup konsumentów z wyjątkiem niemowląt i osób uczulonych."
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +4°C do +25°C (80% wilgotności względnej).
Składniki
Filet z łososia atlantyckiego (Salmo salar)bez skóry* 59%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia* 41%, sól. *Składniki organiczne.
Możliwe alergeny
GORCZYCA,j,SELER
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1273/308 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.4 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1.1 g |