Kawa ziarnista Jacobs Origins Uganda & Kenya 1kg X4
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Jacobs Origins Fusion to doskonale wyselekcjonowane i wypalone ziarna z cenionych regionów uprawy kawy, tworzące unikalne, bogate kompozycje o złożonym smaku
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Typ | Palona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|