Kawa ziarnista Dallmayr Crema Selektion des Jahres 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wybór roku Dallmayr Des Jahres 2022 - Hakuna Matata. Zwrot Hakuna Matata pochodzi z języka suahili, bardzo rozpowszechnionego na wschodzie Afryki. W wolnym tłumaczeniu oznacza to: wszystko w najlepszym porządku! W Afryce Wschodniej znajduje się pierwotna ojczyzna kawy. Stamtąd pochodza najszlachetniejsze ziarna, jakie oferuje kontynent. Po przetworzeniu zgodnie ze sztuką prażenia Dallmayr powstaje ten fascynujący wybór roku: Hakuna Matata o głęboki smaku z aromatami ciemnej czekolady oraz delikatnymi nutami owocowymi.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica), Robusta (coffea canephora) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | 100% kawa ziarnista (arabica i robusta) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Cocochee sp. z o.o. Ulica i numer: Pomorska 21 Kod pocztowy i miasto: 90-202 Łódź PL |
| Krótki opis marketingowy | Wybór roku Dallmayr Des Jahres 2022 - Hakuna Matata. Głęboki smak kawy dopełniony aromatami ciemnej czekolady i delikatnymi nutami owocowymi. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 9 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |