Kawa w kapsułkach Cortado Espresso Macchiato Dolce Gusto Nescafe 101 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | W kapsułkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 100,8 g |
| Typ | Espresso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Pełne mleko w proszku (61,8%) kawa rozpuszczalna (36,5%) stabilizatory (fosforan dipotasowy, cytrynian trisodowy) emulgator (lecytyna sojowa) |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 80 ml |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1473 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 95 kJ |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 0,91 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 24,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 25,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |