Kawa palona ziarnista KAWA MK CAFE PREMIUM 500G X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kawa ziarnista MK Cafe Premium to specjalnie skomponowana mieszanka kaw, którą możesz zaparzać w Twój ulubiony sposób.
Kawa Mk Cafe Premium to esencja smaku czarnej kawy. Polecana przez baristów ze względu na świetną kompozycję ziaren z wybranych plantacji na świecie. Ma wykwintny i długo wyczuwalny smak, pełny i jednocześnie harmonijny
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kawa palona ziarnista |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: strauss cafe ulica i numer: poznańska 50 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |