Kawa mielona Pedro's Active 250g vac X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chcesz tak wiele zrobić... Czujesz, że potrzebna ci będzie dodatkowa porcja energii... To moment na filiżankę kawy pedro’s active. Kawa pedro’s pobudza przyjemnym aromatem i daje siłę do realizacji wszystkich planów. Pozytywna energia i bogaty wyrazisty smak. To kawa dla aktywnych. Pedro’s active zawdzięcza swój wyrazisty smak najlepszym gatunkowo ziarnom kawy, które nasi specjaliści poddają starannemu procesowi palenia, wydobywając z nich to, co najlepsze. Kawa mielona pakowana w atmosferze ochronnej. Pedro’s active – kawa mielona doskonała do sposobu parzenia, jak i do ekspresu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kawa |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Strauss Cafe Ulica i numer: Poznańska 50 Kod pocztowy i miasto: 62-080 Tarnowo Podgórne PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 209 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 8 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |