Opis szczegółowy
Kochamy dobrą kawę. I możesz spróbować naszej kawy, to tak, jakbyś cieszył się każdą filiżanką. Kawa Eduscho traditional to połączenie aromatycznych ziaren z Brazylii i intensywnie palonych ziaren robusty z Wietnamu. a wszystko to po to, aby stworzyć niesamowite doświadczenie kawowe.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
| Zawartość netto | 500 g |
| Typ | Robusta (coffea canephora) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kawa mielona palona |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tchibo warszawa sp. z o.o. ulica i numer: dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |