Kaszka pełnoziarnista orkiszowa, bezmleczna powyżej 6 m-ca życia BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Pełnoziarnista receptura wspiera rozwój i daje uczucie sytości. Naturalne źródło energii i błonnika.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu. zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu.
Składniki
pełnoziarnista mąka ORKISZOWA** 100%, tiamina (witamina B1). ** - składniki z certyfikowanych upraw rolnictwa biodynamicznego Demeter.
Alergeny
ZAWIERA GLUTEN.
Informacje o produkcie
Marka: HOLLE
Kraj pochodzenia: NIEMCY/SZWAJCARIA
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1578 kJ / 373 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry | 1.2 g |
| Błonnik | 9.2 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | g |