Opis szczegółowy
Produkt wieprzowy, parzony z kaszą jęczmienną
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: woda, kasza jęczmienna 21% ( zawiera gluten), tłuszcz wieprzowy, krew wieprzowa, mięso wieprzowe 11%, skórki wieprzowe, cebula prażona 6% (tłuszcz roślinny palmowy, mąka pszenna, sól), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, wzmacniacz smaku e621, regulatory kwasowości: e262, e331. osłonka jadalna - jelito wieprzowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 201 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 836 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |