Kasza manna La Chef 5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Manna |
|---|---|
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kasza manna |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5 kg |
| Producent: | Melvit S.A.Ulica i numer: Grójecka 194/91Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Transport - do 24 godzin warunki otoczenia. Po otwarciu przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Wymaga obróbki termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Porcję kaszy wsypać do wrzącego mleka lub wody.Gotować 3-5 minut aż do zgęstnienia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 340 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1441 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |