Kasia 250 g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tłuszcz roślinny 70% do wypieków i kremów, gotowania i smażenia. Tłuszcz roślinny do wypieków i kremów, gotowania i smażenia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | do pieczenia, smażenia i gotowania |
| Składniki | Oleje i tłuszcze roślinne 70% (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy, w zmiennych proporcjach), woda, emulgatory (lecytyna (słonecznikowa), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), sól 0,2, aromat, regulator kwasowości (kwas mlekowy), witaminy (A,D) |
| Zawartość tłuszczu | 70 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Upfield Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Żwirki i Wigury 14 Kod pocztowy i miasto: 02-092 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Pudełko |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 140 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 619 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2590 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 33 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 70 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 800 μg/100g |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |