'Kasama Rum 40% 700ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kasama to kraftowy rum produkowany w niewielkich ilościach, destylowany ze świeżo wyciskanego soku z trzciny cukrowej, a następnie leżakowany przez 7 lat w beczkach z amerykańskiego dębu.
Parametry produktu
| Typ | Rum |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 1,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Podlaska Wytwórnia Wódek “Polmos” Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie Ulica i numer: Frascati 12 Kod pocztowy i miasto: 00-483 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Kasama to rum "w hiszpańskim stylu" o lekkim i przyjemnym smaku, idealny jako baza dla tropikalnych koktajli i wystarczająco łagodny, by można go było popijać w czystej postaci. |
| Dodatkowy opis produktu | Noty degustacyjne: Zapach: z początku wyczuwalne nuty karmelu, wanilii i czekolady, przechodzące w aromat cytrusów i orzeźwiających owoców tropikalnych. Smak: słodki ananas, nuta wanilii i szczypta soli morskiej. Finisz: przyjemny, długi, z odrobiną czarnego - świeżo mielonego pieprzu. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |