Karwit Mini Fruity 1000g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mini Karmelki twarde o smakach owocowych
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentraty soków owocowych 0,2% (cytryna, pomarańcza, truskawka, jabłko, wiśnia), aromaty, barwniki: kurkumina, karminy, kompleksy miedziowe chlorofilin, karoteny, antocyjany. może zawierać: mleko, orzechy, soję i gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zwc karwit k.t. matyszkiel sp. jawna ulica i numer: częstochowska 93c kod pocztowy i miasto: 62-800 kalisz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 71 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 96 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 386 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 386 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1639 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1639 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 71 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|