Karmelli mleczne 1 kg X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Karmelki mleczne, cukierki z krainy mleka
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy nieutwardzony, MLEKO w proszku pełne (2,6 %), sól, masło (z MLEKA) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 26 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cukiernicza spółdzielnia inwalidów jedność ulica i numer: piłsudskiego 32 kod pocztowy i miasto: 05-600 grójec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 411 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1742 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,15 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 75 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E171 Dwutlenek tytanu, E133 Błękit brylantowy FCF |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |