Karafka 1000 ml z czarną pokrywką BASIC
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Karafka do wody 1000 ml z czarną zakrętką
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 1000 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Karafka |
| Wymiary (SxWxG) | 10,3 x 25,5 x 10,3 cm |
| Zawartość zestawu | 1 karafka, 1 zakrętka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |