Kara krem kokosowy 23-26% UHT 200 ml X25
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Krem kokosowy o zawartości tłuszczu 23-26% jest gęsty i aksamitny, ma delikatny smak kokosa. W 99,9 % składa się z ekstraktu z kokosa. Wygodne opakowanie z tetrapaku powoduje, że krem można łatwo dozować i przechowywać po otwarciu.
Parametry produktu
| Składniki | ekstrakt z kokosa 99,9 %, stabilizatory: guma ksantanowa, guma guar. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
| Zawartość netto | 200 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 121 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce, zużyć w ciągu 3 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed użyciem wstrząsnąć |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1009 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Nie |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E412 Guma guar, E415 Guma ksantanowa |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak, zapach, barwa charakterystyczne dla produktu |
|---|