Kapusta Młoda Z Kiełbasą Provitus 480 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kapusta biała 68%, kiełbasa 15% (mięso wieprzowe 88%, woda, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, glukoza, przeciwutleniacz – askorbinian sodu, substancja konserwująca – azotyn sodu), cebula, olej rzepakowy, woda, mąka pszenna, koper, ocet spirytusowy, cukier, bulion warzywny (sól, maltodekstryna ziemniaczana, koncentrat marchwi, ekstrakty: drożdży, pora i pietruszki, koncentraty: cebuli i ogórka kwaszonego), sól, pieprz czarny |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | PROVITUS Dąbrowscy, Malesa Sp. JawnaUlica i numer: Weteranów 149Kod pocztowy i miasto: 05-250 Radzymin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 404 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,6 g |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|