Kamis Sos Sałatkowy Grecki - Mieszanka Przypraw do Sałatki Greckiej 8g (promocja)
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
sos sałatkowy grecki 8g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka ziołowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 8 g |
| Składniki | cukier, sól ,zioła(natka pietruszki, oregano, cząber, rozmaryn, przyprawy (czosnek, cebula(w tym liofilizowana), papryka słodka, kurkuma), laktoza ( z mleka), skrobia modyfikowana, kwas: kwas cytrynowy, pomidory suszone, regulator kwasowości: dectan sodu, olej roślinny rzepakowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 540 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 g |