Kamis Przyprawa Koperek Koper Ogrodowy Suszony - Liść Kopru Naturalny 6 g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przyprawę stanowią suszone liście kopru ogrodowego, rośliny pochodzącej ze wschodnich rejonów obszaru śródziemnomorskiego i zachodniej Azji. Obecnie uprawia się go prawie na całym świecie. W średniowieczu koper był składnikiem wielu magicznych eliksirów, przypisywano mu m.in. moc ochronną przed czarną magią.
Koperek ma lekko korzenny smak i charakterystyczny, odświeżający zapach. Zawiera sole mineralne i witaminy: B1, B2, PP, C oraz witaminę A. Koperek pobudza zmysł powonienia i smaku oraz ułatwia trawienie.
Idealny jako dodatek do sałatek, młodej kapusty, ziemniaków, sosów, serów i jaj. Niezastąpiony w przetworach, takich jak ogórki kiszone, czy marynowane.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Koperek |
| Przeznaczenie | do spożycia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 6 g |
| Składniki | Koper ogrodowy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 9 g |