Kamis Przyprawa Do Ryb - Mieszanka Przypraw Aromatyczna do Dań Rybnych 20g X27
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Od tysięcy lat ryby stanowią istotny składnik pożywienia człowieka, są cennym źródłem białka, zawierają dużo witamin i soli mineralnych. Dostarczają organizmowi niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które obniżając poziom cholesterolu zapobiegają miażdżycy.
Przyprawa do ryb jest idealna do posypywania ryby przed panierowaniem, ale również jako składnik farszu lub sosu. Uatrakcyjnia dania z ryb smażonych, pieczonych i gotowanych. Dzięki zawartości imbiru i gorczycy potrawa ma lekko pikantny smak, a użyte zioła i warzywa nadają jej charakterystyczny aromat. Stosowanie naszej przyprawy nie wymaga dodatkowego solenia ryby.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | do RYB |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | sól, czosnek, bazylia, gorczyca biała, cukier, imbir, tymianek, natka pietruszki, kwas: kwas cytrynowy; rozmaryn |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 214 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 902 kJ |
| Wielkość porcji | 96 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |