Kamis Przyprawa Do Grzańca - Mieszanka Przypraw Korzennych do Piwa Wina 40g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grzaniec to idealny, rozgrzewający napój na długie chłodne wieczory. Przyprawa do grzańca jest doskonale dobraną mieszanką egzotycznych przypraw korzennych, pozwalającą na uzyskanie wyśmienitego grzanego piwa lub wina. Specjalnie dobrane składniki (m.in. goździki i cynamon), nadają grzańcowi unikalny aromat i słodkawą nutę. Do przyrządzenia doskonałego grzańca, na bazie przypraw Kamis, użyj swojego ulubionego piwa jasnego (lekkiego, pełnego bądź mocnego) lub czerwonego wina (półsłodkiego lub półwytrawnego). Zawartość opakowania pozwala na przyrządzenie 0,5 l rozgrzewającego nektaru.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | spożywczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | cukier, cynamon, goździki, imbir, kardamon |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 400 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1698 kJ |
| Wielkość porcji | 8 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 99,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 99,9 g |