Opis szczegółowy
Kamis Posypka Bajglowa do Wszystkiego 15 g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
| Przeznaczenie | Spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 15 g |
| Składniki | Słonecznik łuskany nasiona, sezam biały i czarny, czarnuszka (14%), cebula suszona, papryka czerwona, czosnek pieczony (7%), mak, różowa sól himalajska, ekstrakt drożdżowy, błonnik z trzciny cukrowej. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mccormick polska s.a. ulica i numer: ul. malinowa 18/20 kod pocztowy i miasto: 05-552 wólka kosowska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 700 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 452 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1877 kJ |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 5,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |