Kamis Pieprz Ziołowy 15g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pieprz ziołowy jest mieszanką odpowiednio skomponowanych ziół i przypraw, które nie tylko podkreślają smak i zapach potrawy, ale mają również działanie dietetyczne.
Pieprz ziołowy jest przyprawą uniwersalną, stosowaną do prawie wszystkich potraw, za wyjątkiem słodkich. Szczególnie polecany jest do mięs (kotlety mielone, mięsa pieczone), zup (kapuśniaki i zupy z nasion strączkowych), warzyw (surówki, sałatki z warzyw gotowanych), sosów oraz do niektórych dań jarskich. Do potraw mięsnych Pieprz ziołowy dodaje się na początku, zaś do pozostałych w trakcie lub pod koniec ich przyrządzania.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | spożywcze |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 15 g |
| Składniki | gorczyca biała, kolendra, papryka słodka, kminek, majeranek, chili - 3%, liście laurowe. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 95 g |