Kamis Marynata Staropolska Do Mięs i Drobiu - Przyprawa Mieszanka 20g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Na całym świecie marynowanie jest podstawowym sposobem kruszenia oraz dodawania smaku różnym rodzajom mięs. Marynowane mięsa stają się bardziej aromatyczne, miękkie i soczyste.
Marynata Staropolska do mięs i drobiu zawiera najwyższej jakości przyprawy: pieprz czarny, ziele angielskie, jałowiec, liść laurowy; zioła: majeranek, rozmaryn, bazylia i warzywa: cebulę, czosnek. Tak bogaty skład mieszanki, nadaje potrawom smak charakterystyczny dla kuchni staropolskiej. Aromat białego wina zawarty w mieszance uszlachetnia smak mięsa. Marynatę można stosować do wszystkich gatunków mięs.
Parametry produktu
| Typ | Marynata |
|---|---|
| Przeznaczenie | DO MIĘS I DROBIU |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | czosnek, sól, gorczyca, kwas: kwas cytrynowy; kolendra, owoc jałowca, cebula, pieprz czarny, papryka słodka, majeranek, liście laurowe, cukier, chili, bazylia, ziele angielskie, oregano |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: McCormick Polska S.A. Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20 Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 259 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1082 kJ |
| Wielkość porcji | 4 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 22,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,2 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |