Kabanosy wieprzowe z szynki 105 g Olewnik X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, wędzona, parzona, suszona. Kiełbasa w jelitach baranich o długości batonu ok 20 cm, barwa batonu brązowa – do ciemnobrązowej. Surowce równomiernie rozłożone. Konsystencja krucha, powierzchnia równomiernie pomarszczona, sucha, czysta, osłonka ściśle przylegająca do masy mięsnej. Barwa na przekroju ciemnoróżowa, tłuszczu biała do kremowej. Smak i zapach charakterystyczne dla kiełbasy wieprzowej z mięsa peklowanego, wędzonej, parzonej, suszonej, umiarkowanie słona.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 160 g mięsa wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe z szynki, sól, cukier, przyprawy (w tym kminek, pieprz czarny, czosnek, lubczyk), aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca - azotyn sodu. osłonka jadalna - jelito baranie. może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 105 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-004-006 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu lub rozhermetyzowaniu należy spożyć w ciągu 72 godzin, lecz nie później niż po terminie przydatności do spożycia. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 476 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 169 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1973 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 700 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|