Kabanosy wieprzowe z filetem z piersi kurczaka 105 g Olewnik X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona, parzona, suszona. Kiełbasa w jelitach baranich o długości batonu ok 20 cm, barwa batonu słomkowa. Surowce równomiernie rozłożone. Konsystencja krucha, powierzchnia równomiernie pomarszczona, sucha, czysta, osłonka ściśle przylegająca do masy mięsnej. Barwa na przekroju jasnoróżowa, tłuszczu biała do kremowej. Smak i zapach charakterystyczne dla kiełbasy wieprzowo-drobiowej z mięsa peklowanego, wędzonej, parzonej, suszonej, umiarkowanie słona.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 150 g mięsa, w tym 90 g mięsa wieprzowego i 60 g mięsa z fileta z piersi kurczaka. składniki: mięso wieprzowe, mięso z fileta z piersi kurczaka, sól, cukier, przyprawy (w tym czosnek, lubczyk , pieprz biały), ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca (azotyn sodu) .osłonka jadalna - jelito baranie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 105 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-004-007 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 434 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 148 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1802 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 614 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 28 g |
| Zawartość soli | 3,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |