Kabanosy nadziane extreme jalapeno 95 g Tarczyński X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kabanosy Jalapeno:
Specjalnie dla miłośników pikantnych przekąsek, stworzyliśmy linie produktów „Extreme”, która charakteryzuje się wyraźnie ostrym smakiem. Jedyne na rynku tak cienkie kabanosy nadziane sosem Jalapeno. Idealne dla fanów ostrych przekąsek, dla których zwykłe chilli to za mało. Nadzienie Jalapeno idealnie odzwierciedla smak papryki znanej na całym świecie, zestawiając sos wraz z najwyższą jakością mięsa, pozwala nam stworzyć przekąskę, która zachwyci nawet największych fanów ostrego smaku.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Pikantny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 95 g |
| Składniki | Mięso wieprzowe 81%, olej słonecznikowy, sól, skrobia, przyprawy (w tym Jalapeno 0,5%), ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko wieprzowe, błonnik pszenny bezglutenowy, koncentrat soku z buraka, substancja żelująca: alginian potasu, wzmacniacz smaku: glutaminian sodu, stabilizator: metyloceluloza, emulgator: lecytyny, barwnik: spirulina, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt możezawierać:soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 421 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1747 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |