Kabanosy Nadziane Cheddar 95g Tarczyński X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Coś czego jeszcze nie było! NADZIANE, czyli wyjątkowe kabanosy z nadzieniem dla prawdziwych fanów cheddara. Spróbuj kabanosów Nadziane i poczuj eksplozję smaku w każdym kęsie!
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Kurczak, Indyk |
|---|---|
| Smak | Wieprzowina, Drób |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 95 g |
| Składniki | Mięso wieprzowe, mięso drobiowe (mięso z kurczaka, mięso z indyka), tłuszcz wieprzowy, ser topiony cheddar 9% [ser, w tym cheddar 44%, woda, białka serwatkowe (z mleka), emulgatory: polifosforany, fosforany sodu; sól, barwniki: ekstrakt z papryki, karoteny], skrobia, olej słonecznikowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego, zawierają mleko), białko wieprzowe, cukier, stabilizator: metyloceluloza, emulgatory: lecytyny, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna - substancja żelujaca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL- 059-197 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 449 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1864 kJ |
| Wielkość porcji | 47 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 3,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |